Silikon Mastik Grubu

Silikon Mastik Grubu

Mastik endüstrisi ortaya çıkan bu yeni yapı malzemelerine yanıt verebilmek için yeni ürünler geliştirmiştir. Bu nedenle mastik ve yapıştırıcı ürünlerinde örneğin hibrit esaslı mastik teknolojinin oluşması gibi büyük ve önemli gelişmeler olmuştur.

 

Inşaat ve yapı sektöründe sızdırmazlık malzemeleri ve yapıştırıcı uygulamaları son yıllarda oldukça büyüme göstermiştir. Klasik yapı malzemelerinden ayrı olarak, ahşap, taş, beton ve metal gibi yeni yapı malzemelerinin kullanımında büyük bir artış görüldü. Mastik endüstrisi ortaya çıkan bu yeni yapı malzemelerine yanıt verebilmek için yeni ürünler geliştirmiştir. Bu nedenle mastik ve yapıştırıcı ürünlerinde örneğin hibrit esaslı mastik teknolojinin oluşması gibi büyük ve önemli gelişmeler olmuştur.

Geriye dönüp çeşitli tipteki mastiklerin gelişimine bakıldığında, şu sonuca varabiliriz ki ilk başlarda sızdırmazlık macunu ve butilen mastik gibi sertleşen ve plastik yapıdaki mastiklerin yerini tam anlamıyla akrilik, poliüretan, silikon ve hibrit mastikler gibi daha plasto elastik ve elastik ürünler almaktadır.

 

Ürünler
Aktual Metal İnş. San. ve Ltd. Şti

Yüksek kalite ve kusursuz hizmet anlayışı ile hızla büyüyoruz. İhtiyacınız olan tüm uygulamalarda buradayız.

+90 216 309 7373
İş Birliklerimiz

YAKLAŞIMIMIZ
Keşif

Keşif her işin başıdır. Ortamın havasını bilmeden fikir yürütemezsiniz.

Projelendirme

İletişim tecrübesine sahip ekibimiz sizi çok iyi anlayarak projelendirir.

Tasarım

Hayal ettiğinizi karşınızda görmek nasıl bir his biliriz.

İmalat

Yüksek tecrübe ve tüm titizlikle tasarıma bağlı kalırız.

Montaj

Şartlar ne olursa olsun zamanında montajlayarak, işimizin sonundaki tebessümünüze hayranız.

Hizmetlerimiz